AKTUALNE OFERTY PRACY:

Projektant Elektroniki poszukiwany.
Sieć salonów wirtualnej rzeczywistości DISCO:VR w związku z prowadzonym projektem NCBiR bieżni wielokierunkowej  poszukuje osoby na stanowisko Projektant Elektroniki do tworzenia nowych rozwiązań softwarowo-hardware'owych głównie z dziedziny Virtual Reality z nastawieniem na branżę gier.

Zadania:
Osoba na stanowisku Projektant Elektroniki będzie odpowiedzialna za konsultacje dotyczące prototypowania rozwiązań, projektowania systemów embedded i na mikrokontrolery STM32 przede wszystkim na opracowywany system detekcji ruchu. Osoba na stanowisku zaznajomiona z budowaniem takich systemów będzie dawać sugestie co do kierunku prac w projekcie, tworzyć oprogramowanie na systemy wbudowane i rozwijać obecne oprogramowanie.

Wymagania:
Doświadczenie programistyczne w języku C lub C++
Doświadczenie w rozwoju oprogramowania dla systemów wbudowanych
Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów STM32
Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji
Dobra znajomość j. angielskiego technicznego - czytanie i pisanie dokumentacji

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:
Posiadanie publikacji naukowych związanych z mechatroniką
Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami elektronicznymi (multimetr, zasilacz laboratoryjny, analizator stanów logicznych)
Znajomość obsługi Bluetooth Low Energy, WiFi
Znajomość tematyki nawigacji inercyjnej (IMU, AHRS)
Znajomość filtrów: Kalmana, Madgwicka
Znajomość systemu Linux