WEJDŹ DO WIRTUALNEGO ŚWIATA I ODKRYJ MIEJSCE, GDZIE DZIEJE SIĘ MAGIA

Na stanowiskach i symulatorach VR, które znajdziecie w naszym lokalu, dostępne są dziesiątki tytułów gier i aplikacji interaktywnych. Nie sposób wymienić i opisać wszystkich, ale specjalnie dla Was wybraliśmy najciekawsze tytuły. Wybierz, w co chcesz grać, załóż gogle, chwyć za kontrolery i przenieś się do Wirtualnego Świata!

Arizona Sunshine

Gracz trafia do postapokaliptycznych okolic W ielkiego Kanionu Kolorado, a zadaniem jakie naniego czeka, jest stawienie czoła hordom krwiożerczych zombie.

Batman Arkham VR

BatmanArkham VR to graVR w której gracz użyje legendarnych gadżetów Batmana, aby zapobiec zagrożeniu jego najbliższych sojuszników.

Beat Saber

Beat Saber to gra w której gracze, używając dwóch ostrzy, walczą z sześcianami różnych kolorów, które wylatują do nich w rytm muzyki, którą gracz sam wybiera.

Dart Vader

Zostań bohaterem pierwszego odcinka Gwiezdnych wojen w wirtualnej rzeczywistości. Eksploruj tajemniczą fortecę DarthaVadera, aby znaleźć nowych sojuszników i walczyć z niebezpiecznymi wrogami.

Dead and Buried

Zdecyduj się wejść do Dead and Buried - świata wybornych strzelców i agresywnych duchów. Przytrzymaj kontrolery mocniej i udowodnij, kto jest najlepszym snajperem.

Dead and Buried II

Dead and Buried II to szybka strzelanka wieloosobowa osadzona w świecie dziekiego zachodu. Chwyć rewolwer i idź łeb w łeb w z przeciwnikami.

Drunkn Bar Fight

Drunkn Bar Fight to zręcznościowa graVR, w której po wypiciu kilku głębszych gracze wszczynają bójkę w barze.

Elven Assassin

Chwyć łuk i zabij Hordy Orków w epickiej grze Elven Assasin. Możesz grać w pojedynkę lub ze znajomymi w trybie multiplayer.

Face Your Fears

Face Your Fears to przerażająca przygoda, możesz stawić czoła swoim lęką, wykazać się odwagą i zimną krwią w obliczu strasznych scenariuszy.

Fast and Low

Przejmij kontrolę nad oficerem Maximusem Faustem lub oficerem Samuelem Lawem.Lub zagraj w trybie mulitplayer aby wspólnie ze znajomymi rozwiązywać problemy.

Gorn

Pierwszoosobowa gra akcji opracowana z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej, w której gracz bierze udział w wyjątkowo brutalnych pojedynkach gladiatorów.

Hyper Arena VR

HyperArenaVR to pierwsza na świecie gra w pełni wspierająca ActiveVR PvP z pełną reprodukcją ciała w VR. Walcz za pomocą dysków, strzelając do wrogów, unikając ostrzału i zdominuj Arene.

Job Simulator

Symulator pracy dzięki któremu możesz się wcielić w zawód kucharza, sprzedawcy i wiele innych.

Just in Time

Zostań agentem ubezpieczeniowym w Just In Time! Unikaj pocisków, łap granaty, aby uratować życie swoim klientom! Użyj supermocy, specjalnej rękawicy i spowolnij czas!

Keep Talking and Nobody Explodes

Niezwykła kooperacyjna gra logiczna, w której zadaniem gracza jest rozbrojenie bomby według poleceń "ekspertów".

Richie's Plank Experience

Stoisz na desce na wysokości 80 pięter. Drżą Ci kolana, wilgotnieją dłonie. Czy dotrwasz do końca? Richie's Plank pozwoli Ci doświadczyć niemożliwego!

Rick and Morty: Virtual Rick-ality

Rick and Morty: Virtual Rick-ality to przygodowa gra VR, która łączy Job Simulator z szalonym światem Rick and Morty.

Robo Recall

W Robo Recall gracze eksplorują obszerne środowisko, walcząc z liczną grupą zbuntowanych robotów i korzystając z bogatego arsenału broni, którą można udoskonalać między misjami.

Rush

Poszybuj z zawrotną prędkością po zboczach gór. Manewruj przez kaniony, unikaj nawisów skał i spadaj pionowo w dół gdy pędzisz do mety.

Spider Man Far of Home

Oparta na hicie filmowym gra w której wcielisz się w Spidermana i uratujesz miasto przed złoczyńcami!

Spider Man Homecomin

Po raz pierwszy możesz przebrać się za Spider-Mana i przekonać się, jak to jest być ulubionym superbohaterem na świecie.

SuperHot

SuperHot to niezależna gra, której istotą jest to, że czas wokół gracza porusza się tylko wtedy, gdy on się porusza. Oznacza to, jeśli gracz nagle się zatrzyma, czas również zamarza.

Surgeon Symulator

To symulator operacji, który odtwarza skomplikowane zadanie ratowania życia. Problem polega na tym, że nie masz wykształcenia medycznego - tylko ty, kilka narzędzi chirurgicznych i pacjent.

The Climb

Climb to symulator wspinaczki górskiej VR, w którym gracze muszą zbobyć wiele wysokich gór: mogą całkowicie kontrolować swoje ruchy, rozglądać się i oglądać upadki swojego alter ego.

The Lab

The Lab to kompilacja eksperymentów VR, osadzonych w kieszonkowym wszechświecie w ramach ApertureScience. Napraw robota, broń zamku, adoptuj mechanicznego psa i nie tylko.

The Unspoken

The Unspoken to gra akcji dla wielu graczy z elementami walki. Gracze wcielają się w role magów wojennych walcząc jeden na jednego.

The Thrill of the Fight

The Thrill of the Fight to gra bokserska VR w rzeczywistej skali. Zmierz się w wirtualnym ringu, gdzie będziesz uderzać, unikać i pocić się w drodze na szczyt świata boksu.

Vacation Simulator

Vacation Simulator to gra od autorów JobSimulator. Tym razem gracze nie uczestniczą w różnych pracach, lecz na wiele sposób spędzają weekend.

Volleyball Fever

Volleyball Fever to gra sportowa w wirtualnej rzeczywistości, w której Twoim celem jest odbijanie piłki z drugiej strony.

Waltz of the Wizard

Waltz of the Wizard to gra, w której gracze są czarodziejami, tworzącymi różne zaklęcia i mikstury oraz testując je w razie potrzeby.