Imprezy okolicznościowe - Disco VR Warszawa

Chcesz ciekawie i nietuzinkowo celebrować wraz ze znajomymi awans, spotkanie ze znajomymi lub rodziną, wieczór kawalerski czy urodziny? VR, czyli wirtualna rzeczywistość, jaką znajdziesz w naszym parku rozrywki elektronicznej, zapewni Twoim gościom oraz Tobie emocje, o jakich Wam się nie śniło!

Szalona zabawa na rozgrzewkę

W Parku Rozrywki Discovr w Warszawie imprezy okolicznościowe są imprezami, które dzięki technologii VR wszyscy zapamiętują jako szaloną przygodę z potężnym ładunkiem pozytywnej energii. Zaproś swoich gości na niesamowitą zabawę - gwarantujemy, że zatopicie się w całkowicie innej rzeczywistości i razem poznacie zupełnie nowy wymiar rozrywki.  Podczas wieczoru możecie m.in.:

- ścigać się na najsłynniejszych torach samochodowych świata,
- wziąć udział w bitwie myśliwców w historycznej scenerii wojennej,
- zaliczyć emocjonującą jazdę na rollercoasterze,
- zmierzyć się w zabawnych grach zespołowych.

Aż kilkanaście atrakcji do wyboru sprawi, że ani przez chwilę nie będziecie się nudzić! To około 3 godzin zabawy pełnej śmiechu i mnóstwa wrażeń, które z pewnością zapadną Wam w pamięć i naładują pozytywną energią na resztę wieczoru.

Specjalna sala VIP

W Discovr posiadamy osobną salę na imprezy okolicznościowe. Jest to nowe pomieszczenie w naszym warszawskim lokalu, które mieści nawet 12 osób. Sala jest klimatyzowana i wyposażona w szereg sprzętów, które urozmaicą Wam zabawę. Do dyspozycji jest m.in. duży ekran oraz system nagłośnienia – można je wykorzystać do odtwarzania gier (proponujemy konsolę Xbox), filmów bądź muzyki.

Koszt wynajęcia sali w zależności od zakresu usług wynosi już od 200 zł za godzinę. Ze względu na duże zainteresowanie salą oraz odbywające się w lokalu imprezy zamknięte dla firm prosimy o rezerwację z wyprzedzeniem.

Strefa barowa dla ostudzenia emocji

Po szalonej zabawie w Strefie Elektronicznej Rozrywki możesz zaprosić swoich gości do strefy barowej, w której ochłoniecie z wrażeń i odpoczniecie. W tej części lokalu możecie przebywać bez dodatkowych opłat, jak długo chcecie. Warto skorzystać z oferty, ponieważ bar serwuje:

- pyszną pizzę na prawdziwym, włoskim cieście,
- najlepsze piwo kraftowe,
- duży wybór drinków, alkoholi i napojów bezalkoholowych,
- przekąski m.in. nachosy z dipami serowym i meksykańskim oraz watę cukrową.

Park Rozrywki Discovr to idealne miejsce na niesztampową imprezę okolicznościową w Warszawie. VR jest technologią, która daje nieograniczone możliwości rozrywki, dlatego trafia w gust wszystkich bez względu na płeć i wiek. Dzięki niej każda impreza po prostu musi się udać!