OTO ELEKTONICZNA ROZRYWKA  NIE Z TEGO ŚWIATA

STANOWISKA VR

Odkrywajcie wspólnie wirtualne światy! Zapewniające użytkownikowi wygodę i bezpieczeństwo stanowiska multiplayer pozwalające na wspólną rozrywkę w trybie aż do 4 graczy. 

BIEŻNIE WIELOKIERUNKOWE VR

Zaprojektowana by zapewniać w pełni imersyjne doświadczenie w wirtualnej rzeczywistości, nasza bieżnia wielokierunkowa jest pierwszym takim projektem w Europie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych zapewnia użytkownikowi pełną swobodę ruchu.  

STANOWISKO SprężyPony

Dosiądź wybranego konia na sprężynie, który jest wyposażony w elektroniczne czujniki interaktywne i ścigaj się z innymi graczami (gra dla 3 osób) na wirtualnym torze.

STANOWISKO Jeepetto

Przejmij kontrolę nad samochodem na sprężynach, który dzięki zainstalowanej elektronice reaguje na ekranie rzutnika. Zabierz na przejażdżkę znajomych (gra dla 2-4 graczy) i wspólnie omijajcie przeszkody, zbierajcie monety i uzupełniajcie paliwo.

STANOWISKO Space Bridge / Tanks of Glory

Siądźcie wspólnie za sterami myśliwców i walczcie z przeciwnikami lub zostańcie kierowcą czołgu i walczcie między sobą! Rozgrywka dostępna w trybie do 4 graczy.

Shooting Ballery

Stań w próbie czasowej i strzelaj kulkami do celu aby upolować jak najwięcej kaczek i pobijać rekordy. Nasz system czytania ruchu precyzyjnie odnotuje twoją każdą zdobycz.

Evoo.io Trackballz

Stacja z interaktywnym ekranem (rzutnikiem) i sześcioma dużymi trackballami dla 2-6 graczy. Polega na poruszaniu własną kulką na płaskim ekranie, zjadaniu cukierków co powoduje powiększenie się i następnie zjadanie mniejszych przeciwników. Wygrywa ten, który pozostaje na polu walki.

PIASKOWNICA LIQUID SAND AR

Doświadczenie edukacyjne przy wykorzystaniu technologii AR (Poszerzona Rzeczywistość) umożliwia użytkownikowi ciągłą interakcję z naniesioną na piasek mapą geograficzną.


 

SYMULATORY SAMOCHODOWE

Bazujące na w pełni ruchomych platformach symulatory jazdy samochodowej w połączeniu z grą “Project Cars” pozwolą użytkownikowi usiąść za kierownicą na trasach wyścigowych wiernie oddających prawdziwe lokacje ze świata. 

SYMULATORY LOTU

Platforma ruchoma 3DoF (Degrees of Freedom), zaadaptowana przez nasz zespół techniczny na potrzeby symulacji lotniczych. Dzięki zastosowaniu technologi VR przeniesie użytkownika za ster myśliwca na arenie historycznych działań wojennych. 

SYMULATOR ROLLER-COASTER

Przygotuj się na dużą dawkę adrenaliny! W pełni imersyjne doświadczenie bazujące na platformie 3DoF i technologi VR przeniesie cię na tory kolejkowe godne największych światowych parków rozrywki.

SYMULATORY ROWEROWE KICIA RACERS

Nasza autorska aplikacja w połączeniu ze sportowymi kontrolerami rowerowymi pozwoli ci przenieść się w samo serce wirtualnego wyścigu rowerowego. Zbieraj bonusy aby zyskać przewagę nad przeciwnikiem i ścigaj się po stumilowym lesie! 

SYMULATORY NART / SNOWBOARDU

Nasza autorska atrakcja. Łączy ze sobą profesjonalny sprzęt do trenowania sportów zimowych i technologie śledzenia ruchu, aby zapewnić użytkownikowi realistyczne przeżycia i sportowe emocje.  

STREFA ARCADE

Retro maszyny rodem z salonów gier lat 90-tych dzięki którym nasi starsi goście będą mogli wybrać się w nostalgiczną podróż w czasie, a młodsi na własne oczy zobaczyć rozwój elektronicznej rozrywki. 

PIZZERIA Ninja's Pizza
SPACE BAR